Pondělí , 27 Červen 2016
Jste zde: Domů >> Vlasy

Příspěvky z kategorie: Vlasy

Vychytávky pro vlasy

hairdos-2013-12

Je libo novou zářivou blond či měděný odstín? Důležitou roli nehraje jen to, ale stále i fakt, že by vlasy měly být vzdušné a nedbale poházené, je to sexy. Přinášíme vám tipy a rady, jak si oživit vlasy, které jsou poničené od vody, ale i od slunce, aj. Za chvíli je tu podzim, tak si ho vychutnejte s vlasy, které ... Číst dál »

Výkyvy teplot nesou těžce i vaše vlasy

horské slunce - výkyvy teplot vlasy

Léto je už u konce, ale přesto se ještě šťastně zamilované páry nebo celé rodiny chystají na slunečnou dovolenou k moři. Pokud jste měla v úmyslu si ještě obarvit hlavu, aby vaše hříva vynikla novým přelivem, raději na to zapomeňte. Barva se vám u moře totiž rychleji vymyje a ztratí i více barevného pigmentu. Slunce vám ji rovněž vyšisuje a ... Číst dál »

Novinkou k úpravě hlavně dlouhých vlasů je kónická kulma /loknovač/!

retro+mad+men+inspired+styles+key+natural+hair+care+trend_2389_800459238_0_0_7042666_300

Vlasy upravené touto kulmou, získají nebývalý objem a co je nejdůležitější   účes dlouho vydrží . Díky kónickému tvaru, ke špičce se postupně zužuje, můžeme na vlasech vytvořit účes od hlubokých vln až po vlasy kudrnaté a ze svých vlasů můžete během pár minut  vytvořit nezkrotnou hřívu. Natáčí se trochu jinak, než je u běžné kulmy zvykem, ale jde o pár ... Číst dál »

Fénujte si hlavu tak, aby vaše vlasy nebyly poškozené

přes kulatý kartáč

Božské léto je už téměř u konce a nekompromisně blížící se podzim vyžaduje úpravu vlasů fénem častěji, než právě v létě. Přečtěte si aktuální článek, který vás provede nejen správným výběrem fénu, ale i technikou foukání. Léto nebylo náročné na úpravu vlasů Všichni známe léto i z té stránky, že si umyjeme hlavu, vlasy lehce vysušíme ručníkem, pročešeme, lehce zafixujeme a nemusíme ... Číst dál »

Něco málo k problému roztřepených konečků

vlasy3

Naše vlasy jsou neustále vystavovány nepříznivým vlivům – slunce, déšť, mráz, vítr, životní prostředí. I my sami mnohokrát sami napomáháme k jejich oslabení domácím barvením, odbarvováním, žehlením, vysoušením příliš horkým vzduchem, použitím nevhodných přípravků. Při tomto všem nejvíce trpí naše vlasové konečky a to nejen u dlouhých vlasů. Vlasy mohou být roztřepené na jednom vlasu i ve více místech. Příčin může být několik. Mechanické poškození ... Číst dál »

Vypadávání vlasů má řešení

zdravé vlasy

Máte rádi své vlasy a nechcete o ně přijít dřív než v postproduktivním věku? Řešením je laser proti vypadávání vlasů, který tento proces zastaví. Naopak ve vlasové části hlavy porostou vlasy nové, silnější a lesklejší. Vypadávají Vám často vlasy? Máme pro Vás řešení, které Vás nenásilnou metodou vypadávání vlasů zbaví. Laserová technika proti vypadávaní vlasů je opravdu účinná a vykazuje ... Číst dál »

Péče o vlasy po letošním tropickém létě.

vlasy2

Nejen sluníčko a mořská sůl, ale také chlorovaná voda v bazénech vlasům škodí. Jejich působením  vlasy ztrácí hlavně pružnost a lesk. Barva se rychleji vymývá a působením slunečních paprsků ztrácí barevnou intenzitu. Proto je nutné v těchto měsících vlasům věnovat zvýšenou péči. Při barvení je třeba opatrnosti. Vlasy díky narušení mohou získat barvu i o odstín tmavší než obvykle.Pokožka hlavy bývá ... Číst dál »

Dejte stop vypadávání vlasů

Logo-(500cosmetics)-1

Trápí Vás časté vypadávaní vlasů? Možná jste jeden z mnoha jedinců, který stojí ráno před zrcadlem, češe si vlasy a vidí, kolik jich ulpívá na hřebenu. Možná jste zbytečně zděšeni, protože zdánlivě viditelný problém má své řešení. Co zkusit kapsle, které zastaví příznaky alopecie, neboli vypadávaní vlasů. Folliactive kapsle působí cíleně tam, kde mají a vyživují buňky až do vlasového váčku. Výsledkem ... Číst dál »

Brazilský keratin

hairstyles-women-office-02

Vlasy jsou korunou krásy, zejména pak u žen. Dlouhá, hustá a oslnivá hříva a navíc perfektně upravená dokáže přilákat zálibné zraky mužů a také závistivé pohledy jiných žen. Proto je nutné o své vlasy pečovat, nejen pravidelně je mít, česat, ale všímat si i jejich kvality a každý nedostatek odstranit, či ještě lépe všem problémům s vlasy předcházet. Pravidelné barvení, sluneční ... Číst dál »

Jak si správně vybrat barvu na vlasy

Pink-Color-Extension

V drogeriích jsou regály s tónovacími přípravky a barvami na vlasy dlouhé a mnohdy nepřehledné. V čem jsou rozdíly a jak můžete najít výrobek, který vám bude vyhovovat? Nejprve si musíme uvědomit zda chceme vlasy nabarvit trvale, nebo barvu vlasů pouze oživit. Pokusím se vám popsat jednotlivé přípravky tak, aby byla vaše orientace snažší. Tónovací tužidla Obalí vlas barevnými a ... Číst dál »

Scroll To Top