Když dva jsou jako jeden: Partnerské náramky

Chcete vyjádřit, že k někomu patříte? Možná si vzpomínáte na trend rozlomeného srdce, kdy každý z páru měl jednu půlku. Dnes už toto není v módě, naopak je in sofistikovanější způsob. Jestli nechcete nosit prsteny, okroužkujte si zápěstí partnerskými náramky.

Partnerské náramky pro zamilované

Partnerské náramky jsou důmyslné. Nekřičí do světa, ke komu patříte a že někomu patříte, jako tomu je třeba u snubních prstenů. Jde o doplňky, které lidé nosí jako symbol svého vztahu, avšak jde o decentní prvek. Pojítkem je stejný materiál nebo design. Mohou být vyrobeny z různých materiálů, často se jedná o kovy jako stříbro nebo ocel, dále kůže, tkaniny, dřevo, perle z polodrahokamů apod. Tyto náramky mohou být stejné, jen bude mít každý z dvojice jinou velikost. Mohou se lišit, muži preferují decentnější styl, dámy zase mohou přidat zdobnost, růžovou barvu apod. Mohou mít i symbolické přívěsky, jména partnerů, iniciály nebo datum seznámení. Jde o způsob, jak si vyznat lásku a zároveň se necítit svázán okovy třeba právě prstenů. Není výjimkou, že někdo je použije i místo snubáků. Zároveň se tyto náramky ale klidně darují i jako symbol přátelství, nemusí vždy jít pouze o lásku partnerskou.

Skvostné perlové náramky

Perly patří mezi nejvzácnější komponenty šperků. Jde o ušlechtilou surovinu, z níž se dají vytvořit prsteny, náušnice, náhrdelníky, ale i perlové náramky. Ty s pravými říčními perlami jsou dokonalou ozdobou, která sluší každému outfitu. Navíc jde o nehynoucí trend, takže se mohou dědit z generace na generaci, zároveň jejich cena může stoupat. Není to pouhá ozdoba, ale jedná se i o chytrou investici. Pokud hledáte šperky, které jsou kvalitní, módní a cenné, podívejte se na nabídku TINIANA JEWELRY, kde je bohatý výběr klenotů pro všední i nevšední příležitosti.

Autor příspěvku: admin