Reklama

PR článek

Chcete zviditelnit Vaše stránky, eshop, firmu či službu? Svěřte se do našich rukou. PR článek můžete dodat, nebo Vám ho vytvoříme. PR článek je jedním z nejúčinnějších marketingových nástrojů. Díky zajímavému obsahu se Vaši potencionální zákazníci dostanou nenásilnou formou až k Vaší službě nebo produktu. Navíc díky PR článku můžete správně optimalizovat své stránky pro vyhledávače, jako je třeba Google nebo Seznam.  Článek na webu zůstane min. jeden rok.

Jaká je cena PR článku?
Vytvoření a zveřejnění PR článku 499,- Kč
Balíček 3x PR článek (sepsání a zveřejnění) 1299,- Kč
Topování PR článků na 1 týden (garance do 3. místa) – 99,- Kč

[divider]

Soutěže

Vlastníte – li službu nebo zboží, kterému chcete udělat reklamu, můžete využít naší služby – Soutěže. Počet poukazů nebo slev na službu či zboží není omezen, minimální počet poukazů nebo slev je 5ks, min. hodnota ceny je 1 000,- Kč. Čím více do soutěže vložíte, tím se dá očekávat větší zájem. Soutěží oslovíte všechny naše uživatele a návštěvníky, a tím můžete získat nové zákazníky.

Soutěž bude trvat měsíc. Do soutěže bude zapojena i Facebook stránka E-kočky.

Soutěže mají mnoho soutěžících, kteří navštíví web zadavatele, kde budou hledat odpověď na soutěžní otázku. Počet soutěžících závisí většinou na atraktivitě cen.

V tomto balíčku garantujeme zvýšený zájem o službu, zboží a hlavně web zadavatele. Díky zajímavé ceně, kterou zadavatel do soutěže vloží lze očekávat výrazné zvýšení návštěvnosti stránek zadavatele.

Jaká je cena soutěže?
Vytvoření soutěže a propagace na internetu po celý měsíc – 1 899,- Kč + cena, kterou do soutěže vložíte.

[divider]

Bannerová reklama

Bannerová reklama na internetovém portálu eKočka.cz může být další zajímavou formou, jak přivést kvalitní návštěvníky na svůj web. Naše služba podporuje klasické statické bannery, tak i flash (pohyblivé) bannery.

Cena bannerové reklamy závisí na umístění banneru – k dispozici je 5 různých umístění, jejichž cena se pohybuje od 199 Kč do 899 Kč za měsíc.

Zde můžete zadat poptávku

[contact-form-7 id=“227″ title=“Kontaktní formulář  1″]

[divider]

Napsat komentář