Inovativní technologie ve spojení s terapeutickou masáží. Objevte výhody venkovních vířivek IQue

Vlastnit vířivku už dávno není výsadou jen těch nejbohatších. Vířivé vany se staly běžnou součástí řady domácností. Od pořízení venkovních modelů však mnohdy odrazovalo sezónní využití a nutnost následného uskladnění. I tomu už ale odzvonilo. Venkovní vířivky renomovaného výrobce IQue Sweden mohou být venku umístěny celoročně – a stejně tak je můžete po celý rok také využívat.

Zapomeňte na pěnovou izolaci, volte moderní směr

Vířivky IQue, jejichž výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku je Spahouse.cz, můžeme označit za technologicky nejvyspělejší venkovní vířivky s řadou patentovaných technologií a unikátních funkcí. Největší prim u nich bez pochyby hraje to, že se výrobce vzdal pěnové izolace, kterou standardně najdete u méně kvalitních modelů jiných výrobců, a využívá systém trojité termální izolace. Ten efektivně reflektuje teplo, a zabraňuje tak vzniku tepelných mostů, čímž výrazně snižuje provozní náklady na ohřev vody až o 30 % ročně a prodlužuje životnost elektrických součástí.

Správné rozmístění trysek je základ

Kromě samotného kvalitního a technologicky vyspělého provedení je u vířivek IQue zásadní také rozmístění trysek. Základem pro kvalitní masáž totiž není jen počet trysek, jak se mnoho lidí mylně domnívá, ale především jejich rozmístění. Proto ve vířivkách IQue najdete cíleně a promyšleně rozmístěné trysky v každém sedáku, které zajišťují komplexní a flexibilní masáž. Sedadla jsou navíc ergonomicky tvarovaná, trysky lze individuálně směrovat na potřebnou část těla a ovládat je přímo z místa, přičemž ani při vysokém proudu vás nebudou vynášet z masážního místa. A výhod mají vířivky tohoto švédského výrobce ještě mnohem více. Seznámit se s nimi můžete doslova na vlastní kůži, pokud navštívíte showroom vířivek v Praze Braníku na Vrbově ulici 32, který provozuje Spahouse.cz. Máte-li to do hlavního města daleko, pak můžete využít této prohlídky i v showroomech ve Slavkově u Brna či v Hradci Králové. Na všech třech místech na vás čekají odborní pracovníci, kteří rozumí venkovním vířivkám do posledního detailu a pomohou vám s výběrem na míru.

Chcete-li si tedy užívat svého soukromého wellness a všech výhod hydroterapie, neváhejte a pořiďte si kvalitní celoroční venkovní vířivku. Rozhodně nebudete litovat.

Autor příspěvku: admin