3 trendy kousky chlapeckého letního šatníku

Chlapci většinou nedbají na oblečení tolik jako dívky. Přesto byste je k jisté eleganci a alespoň minimálnímu zájmu o módu vést měli. Sami se pak ve společnosti cítí lépe, a i v budoucnu budou víc dbát o svůj zevnějšek.

Elegantní kraťasy

Přece nemusí být všechny kraťasy jen teplákové a plné barvených potisků. V poslední letech se rozšířil i elegantnější střih klasických krátkých kalhot. Ideálně sáhněte po kousku ze lnu, což je materiál, který dokáže být na těle i v letních vedrech velmi příjemný a neobtěžující. Aktuálně se nosí délka lehce nad kolena a vadit nebude ani pas na gumu, takže váš syn neztratí pohodlí, které mu dopřávají klasické teplákové kalhoty. Jednobarevné kousky nabízí snazší kombinování s výraznějšími tričky či letními košilemi.

Sandály s gumovou špičkou

Kluci jsou rádi divocí a svobodní i v létě, proto by tomu mělo odpovídat i letní oblečení pro chlapce. Skvělým tipem je sáhnout po sandálech s gumovou obsázkou, které dokážou ochránit palec a zbývající prsty před zraněním v případě divokých letních her pod širým nebem. Ani takové sportovní sandály ale nemusí být nudné, naopak dnes seženete kousky v různých zajímavých designech a netradičních barvách. Podobné sandály se pak často hodí do města i na letní tábor.

Čepice s kšiltem

Každý rodič dobře ví, že na léto dítě potřebuje kvalitní pokrývku hlavy, už ale dost dobře neví, jak přinutit dítě, aby zakoupenou čepici opravdu nosilo. Návod je poměrně snadný, zkrátka tento pro děti dost zásadní kousek vybírejte s nimi, abyste si byli jisti vybraným zbožím. Snadno můžete nakupovat třeba online v e-shopech, a ještě si tak ušetřit návštěvu kamenného obchodu s otráveným dítětem a často i peníze. Krásné čepice s kšiltem s oblíbenými pohádkovými hrdiny najdete například na e-shopu Olšákovi.cz.

Autor příspěvku: admin