Kožešinové lemy a límce

Hledáte způsob, jak vylepšit svůj starý kabát nebo bundu? Máme pro Vás jednoduché řešení. Stačí přidat kožešinový lem. Tento luxusní doplněk je jedním z nejvšestrannějších druhů kožešinových oděvů a hodí se téměř k jakémukoli kabátu ve Vaší skříni.

Ručně šité a vyráběné z prvotřídní kožešiny finského mývalovce v České republice. Naše kožešinové lemy na kapuci jsou perfektním doplňkem každého šatníku. Tyto kožešiny vynikají především extra objemem a dlouhými vlasy.

Nejlepší na tom je, že tyto lemy se dají jednoduše odejmout, takže se nemusíte bát, že  si kabát změníte natrvalo. Záleží jen na Vás. Lemy se připevňují knoflíky nebo spon přišitých na vnitřní straně což zaručuje absolutní neviditelnost. Pro ty, kdo by si s přichycením kožešiny nevěděli rady, máme návod na našem blogu http://www.nosimkuzi.cz/navody/jak-pripevnit-kozesinovy-lem-na-kapuci.

Kožešiny vždy vybírejte podle délky Vaší kapuce. Kožešinové lemy se standartně vyrábějí v délce 70 cm s tolerancí +- 2 cm. V naší široké nabídce také naleznete krátké lemy v délce 50 cm a 60 cm vyráběné speciálně pro dětské bundy, ale také dlouhé lemy pro větší kapuce nebo pro pánské bundy.

Potřebujete, aby měla kožešina jinou délku? Pokud ano, kontaktujte nás a vyrobíme Vám ji na zakázku.

Jestliže preferujete kožešinové límce, určitě si vyberete z naší široké nabídky jedinečných límců včetně extravagantních barev. Narozdíl od lemů, které se připínají na kapuci, kožešinový límec jednoduše přehodíte kolem krku a sepnete vepředu do očka k tomu určeným háčkem. Velmi populární jsou límce z polární lišky, které z obyčejného kabátu udělají luxusní kousek Vašeho šatníku.

Autor příspěvku: admin