Jaké řemínky na Apple Watch jsou skutečně elegantní?

Apple Watch sice nosí miliony spokojených zákazníků po celém světě, přesto s nimi můžete být originální. Stačí si vybrat řemínek přesně podle vašich preferencí, s ním obyčejné Apple Watch proměníte ve váš personalizovaný kousek. A také s ním prozradíte, doplníte či oživíte váš styl.

Pásky na Apple Watch jsou dostupné v celé řadě provedení od silikonových sportovních přes kožené až po kovové. Po jakých sáhnout, pokud chcete vsadit na elegantní look?

Kovový řemínek milánský tah

Elegantně rozhodně působí kovové náramky, ovšem ženy by se měly spíše vyhnout ocelovým nerezovým masivním variantám. Kovový řemínek milánský tah působí jemněji. Dopřejte si ho třeba v barvě zlatá champagne.

Klasický kožený řemínek

Sázkou na jistotu je i kožený řemínek. Kožené řemínky se na hodinky používaly vždy a stále jsou trendy. Vyberte si, co se více hodí k vašemu stylu – minimalistický bílý, hnědý, jenž vám bude ladit s kabelkou, nebo snad růžový?

Silikonový hladký ve vhodné barvě

Silikonové řemínky na Apple Watch jsou sice obecně spíše sportovní, ale pokud vyberete vhodné provedení a barvu, mohou působit docela elegantně. Velmi pěkně vypadá například bílá. Silikonové náramky jsou odolné, lehké, nevadí jim voda ani pot, proto jsou mezi majiteli Apple Watch tolik oblíbené. Jestliže je však vaším cílem elegance, rozhodně nevybírejte silikonový řemínek s děrováním, tento typ je opravdu sportovní.

Kam se vydat na nákup řemínků?

Sháníte-li svůj osudový Apple Watch band, který nebudete chtít sundat z ruky, podívejte se do e-shopu AppleKing.cz. Tam najdete všechny výše zmiňované řemínky, a ještě mnohem více dalších typů. Určitě si vyberete. Jen nezapomeňte v popisku každého řemínku sledovat, pro jaké Apple Watch je určený. Liší se rozměry. Délku povětšinou sledovat nemusíte, řemínky bývají univerzální, na zápěstí vám budou sedět. Chcete-li ale mít jistotu, zápěstí si samozřejmě změřte a porovnejte s uvedenou délkou řemínku.

Autor příspěvku: admin