Foto obraz je krásným a cenově dostupným dárkem

Vymyslet vhodný dárek dá v současné době, kdy všichni všechno mají, poměrně hodně práce. Obzvláště takový, který by nás finančně nezruinoval. Jistě, lahví alkoholu většinou nic nezkazíte, ale skutečně chcete dávat stále stejné neosobní dárky? Co takhle být letos trochu originální a vymyslet něco speciálního, krásného a osobního, co by obdarovanému ukázalo, jak moc na něj myslíte a připomnělo mu krásné chvíle, které jste spolu strávili?

Jak by měl vypadat ideální dárek

Všechny tyto podmínky ideálního dárku splňují foto obrazy, k jejichž výrobě se používá tisk fotografie na plátno. Vytvořit jej není nic složitého, každý z nás má v dnešní době spoustu fotografií ve vysokém rozlišení, které zachycují nás a naše přátele v okamžicích, které bychom všichni rádi zachovali v paměti navždy.

Stačí jen vybrat tu nejlepší a oslovit některou z firem, která se zabývá tiskem foto obrazů. Mezi jednotlivými výrobci foto obrazů jsou rozdíly jak v použitých technologiích, v kvalitě výsledných foto obrazů, tak pochopitelně v ceně.

Foto obraz za rozumnou cenu

Pokud chcete získat kvalitní foto obraz za rozumnou cenu, zkuste oslovit například firmu printscreen.cz. Fotka na plátno přenesená pomocí kvalitních tiskáren se zde umisťuje do ručně vyrobeného dřevěného rámu, který zajistí její optimální napnutí. Fotografie je navíc před samotným tiskem upravena speciálními grafickými programy, které rozjasní její barvy a vylepší její vzhled. K tvorbě foto obrazů používají v Printscreen pokročilé technologie, která odstraní nevzhledné přehnutí látky v rozích, se kterým se můžete setkat u některých méně kvalitních výrobců, a navíc vám zde výsledný foto obraz zdarma ošetří speciálním vodě odolným lakem, chránícím váš obraz proti UV záření a dodávající mu vzhled, jaký mají olejomalby renesančních mistrů.

 

Autor příspěvku: admin