Romantika a dobrodružství zároveň – to je let vyhlídkovým balónem.

Poznejte naši matičku zem v koši vyhlídkového balónu

Chcete udělat radost svojí lásce nebo jen zažít trochu adrenalinu se svým kamarádem? Překvapte své milované dárkovým poukazem na nezapomenutelný let balónem a užijte si krásný výhled na naše hlavní město z ptačí perspektivy. Kouzelný hrad Karlštejn, pohádkové Konopiště nebo nádherná příroda Posázaví – český ráj to na pohled! Let balónem je zážitek na celý život.

Let balonem je nezapomenutelný zážitek

Naše země toho tolik nabízí, přesto je ještě z oblak neprozkoumaná-dopřejte si proto tento nezapomenutelný zážitek i vy! Let balónem nad matičkou Prahou nebo krásnou přírodou Vysočiny vás přitom nepřijde draho – cena letu balónem za zážitek na celý život je zanedbatelná. Není důvod se bát, let balónem je bezpečná záležitost otestovaná několika tisíci již od roku 1790, kteří o letu balónem hovoří jako o něčem naprosto unikátním. Překonejte svůj strach a dopřejte si sklenku nealkoholického nápoje v nadmořské výšce 800 m se svou drahou polovičkou i vy.

SAMSUNG CSC

Ze země až do oblak

…to je let vyhlídkovým balónem. Hučení hořáku a pak naprosté ticho. Stoupáte a stromy a domy se zdají menší a menší, až se nakonec změní ve vzdálené body a před vámi se otevře nádherná krajina plná luk, lesů a nádherné divoké zvěře. Vystoupáte vysoko, abyste si mohli prohlédnout vše, co naše příroda nabízí. Poté začne balón klesat a vy se sklenkou můžete obdivovat koruny stromů nebo vzdálený hrad, a dozvědět se tak něco zajímavého. A i kdybyste přece jen na stará kolena zapomněli na let balónem, pamětní certifikát vám jej rád připomene. Proto si i vy podívejte na nejkrásnější místa Česka z koše horkovzdušného balónu. Na místa, jako je hlavní město Praha, divoká Vysočina nebo nespoutané Posázaví.

 

Autor příspěvku: admin