Svatba jako z pohádky?

Svatební den je prvním dnem vašeho společného života. Je také jedním z nejdůležitějších životních milníků snoubenců a jejich rodičů. Proto si všichni přejí, aby právě jejich den D byl ten nejdokonalejší, nejzábavnější a nejnezapomenutelnější jak pro ně, tak i pro svatební hosty. Léto je období, během kterého se koná svatebních obřadů nejvíce a je k tomu hned několik důvodů.

Květiny jsou dostupné, venkovní party je uvolněnější, snadněji se zabaví hosté a nemusíme mít strach, že hosté v náladě poničí interiér luxusní restaurace. Svatební fotografie pořízené s přirozeným světlem také vypadají lépe.

Jak perfektní letní svatbu naplánovat?

Letní svatby vyžadují zvláštní úsilí při plánování a my jsme tady s jednoduchými tipy, které vám pomohou naplánovat svatbu jako řemen. Začněte výběrem místa, chybu neuděláte, když bude k dispozici bazén, který poskytne navečer prostor k zábavě a k ochlazení hostů. Vybírejte místa odlehlá zástavbě, aby vaše svatební veselí nerušilo sousedy.

Make-up a účes

To je častý problém při letní svatbě. Poproste vizážistku, aby vás nalíčila decentně, aby se z nevěsty s přicházejícím večerem nestala rozteklá vosková figurína. Existují kosmetické produkty určené do horkého letního počasí, a tak se ujistěte, že vaše líčení vydrží i extrémní podmínky.

Květiny

Květiny na letní svatbu by měly být odolné, aby vydržely být ozdobou po celý horký letní den, požádejte floristku o tipy na květiny, které nevadnou tak rychle.

Zmrzlina a chlazené občerstvení

Nápoje i drobné pohoštění by měly být vychlazené. Hostům bude horko a tak určitě uvítají i dezert ze zmrzliny, ovocné a zeleninové mísy, skvělým tipem je například vodní meloun. Alkoholické nápoje také spíše vybírejte svěží, například bílá a růžová vína jsou pro letní svatební party jak dělaná.

Zábava

Kromě letního tanečního parketu si pro hosty připravte outdoorovou venkovní zábavu. Chybu neuděláte, pokud svým dětským hostům najmete chůvu, která je zabaví. Pro dospělé hosty je skvělým tipem na zábavu fotokoutek.

Fotodoplňky a fotoozadí, kterými disponuje fotokiosek na svatby, zabaví vaše hosty na dlouhou dobu. A vám díky tomu přibydou originální fotografie do vašeho svatebního alba.

A kdo ví, třeba právě ve fotokoutku přeskočí ona pověstná jiskra mezi svatebčany a půjdete brzy na svatbu znovu. Tak krásný svatební den!

Autor příspěvku: admin