Aerotaxi vrtulníkem

Let vrtulníkem

Potřebujete se přepravit z bodu A do bodu B, ale nechcete stát dlouhé hodiny v koloně na dálnici? V tom případě využijte let vrtulníkem aerotaxidíky kterému se necháte pohodlně odvézt na vámi požadované místo, a to během krátké chvíle, bez čekání v koloně a bez jakýchkoliv silničních uzavírek. Je přitom úplně jedno, zda se chystáte na pracovní cestu či máte v plánu zaletět si za zábavou. S aerotaxi můžete jednoduše cokoliv a také kdykoliv jen budete chtít.

Aerotaxi vrtulníkem si zamilujete

Váš let na míru s aerotaxi, si můžete objednat jeden den předem. Společně se samotným letem si můžete objednat také bohatý catering na palubě, díky kterému nepřistanete na požadovaném místě s prázdným žaludkem. U velké spousty společností si kromě jiného můžete také nechat naplánovat celou svou cestu. To znamená, že pokud potřebujete zajistit vůz na letišti, dopravit se k vaší jachtě či ke člunu, který na vás čeká v samotných Benátkách, není nic jednoduššího než nechat plánování vaší rozmanité cesty na managementu vašeho letu, který se o vše potřebné postará za vás. Je tedy jednoznačně, že si cestování s aerotaxi rozhodně zamilujete.

Jakým strojem poletíte?

Nejčastěji se používá k aerotaxi vrtulník. Toto malé vrtulové letadlo vás poté dostane na vaše oblíbené místo, než si dokážete vůbec představit. Velmi často jsou k tomuto letu předurčena také malá letadla, která jsou typu business jet. Záleží vždy na vás, jakým strojem se rozhodnete letět a jako společnost se svým přáním o tuto službu oslovíte. Jedno je ovšem jisté a sice, ať již si vyberete jakýkoliv způsob letu, vždy vás nebude stát spoustu nervů při čekání v dlouhých kolonách třeba v pátek odpoledne či o víkendu. O to více se budete moci vy i vaše rodina těšit z vaší dovolené, pracovní cesty, líbánek či romantické večeře třeba v samotné Paříži.

Autor příspěvku: admin