4 tipy pro výběr komody

Vybíráte komodu a hledáte doporučení, jak výběr zvládnout co nejlépe? V takovém případě vám může pomoci tento článek se čtyřmi jednoduchými, ale praktickými radami, které se dají uplatnit při hledání perfektního kusu nábytku do každého pokoje.

Bez znalosti rozměrů to nepůjde

Kupovat komodu nebo skříň bez znalosti rozměrů místnosti a volného místa, které máte k dispozici, je jako kupovat zajíce v pytli. Možná se trefíte a skříň na nové místo dobře zapadne, nebo se vám to nepovede a vy budete přemýšlet, jak nábytek vrátit a vybrat lépe. Když si sepíšete rozměry, ušetříte si tyhle zbytečné starosti a dobře vyberete hned napoprvé.

Jak je na tom vnitřní prostor?

Vyhovující vnitřní prostory jsou klíčovým předpokladem. Chcete mít k dispozici šuplíky nebo poličky? A kolik jich potřebujete? Po odpovědi na tyto otázky můžete úspěšně zužovat kousky, které přichází v úvahu. Univerzální variantou je například komoda STONNO KM-2. Nezapomeňte také, že věci můžete ukládat na horní desku.

A líbí se vám vzhled komody?

Zvolená komoda by měla stylově sedět k dalšímu vybavení pokoje. Volte podobný odstín dřeva, styl zpracování atd. Komoda může být i poměrně výraznou součástí pokoje, takže opravdu zvolte takovou, co se vám líbí, i když vaše volba bude v rozporu s moderními trendy. Vzhled nábytku je důležitý, protože si pravděpodobně nebudete každý rok pořizovat novou skříň, až se vám tahle okouká. Komody Atan představují pestrý výběr z různých designů i praktických vlastností.

Víme, kde vybírat

Můžete se pustit do pátrání v kamenných obchodech, ale pokud nákup chcete zvládnout rychleji a efektivněji, podívejte se na e-shopy. Snadno si uděláte přehled o možných variantách a porovnáte i ceny. Navíc můžete rovnou objednat a počkat si na doručení. Všechno tak zvládnete v pohodlí domova s časovou a jistě i finanční úsporou.

 

 

Autor příspěvku: admin