Předsíňové stěny – nábytek, který vás doprovází po celý život

Také dáte při seznámení na první dojem? Můžeme se tomu bránit sebevíc, a přesto je první kontakt a s ním spojené pocity tím nejdůležitějším. Pokud se nad tím zamyslíme, tak zjistíme, že podle zmíněného prvního dojmu nesoudíme pouze setkání s lidmi, ale také například setkání s cizím bytem.

  • Ve chvíli, kdy přijdete na návštěvu a otevřou se před vámi dveře, ukládáte si do paměti, jak na vás toto první seznámení zapůsobilo.
  • Předsíň, která je přeplněná botami a poházeným svrchním oblečením po židlích, jistě nikoho právě neokouzlí.

Přitom je dokonalé udržení pořádku tak snadné. Docela postačí pořídit si vhodnou předsíňovou stěnu, která vše schová. Jako výhoda se může zdát, pokud má majitel bytu k dispozici větší předsíňové prostory. Může tuto místnost pojmout i jako menší šatnu. Ale ani sebemenší předsíň nemusí být ochuzena o předsíňovou stěnu.

Malá předsíň? Žádný problém

Někdo se drží tradičního stylu a upřednostňuje především praktickou stránku. Je ale zajímavé sledovat moderní trendy, které nás mohou inspirovat při zařizování bytu. V současné době je to především minimalismus a vzdušně vypadající bytové prostory. Předsíňová stěna tedy nemusí být synonymem zastavěné celé jedné zdi. Velice vkusně vypadají například závěsné skříňky, které můžete kombinovat s různými taburety nebo truhlami. Do předsíně se také hodí nábytek z ratanu, který se drží už po několik desetiletí v popředí zájmu bytových designérů.

Autor příspěvku: admin