Virtuální asistent za vás vyřeší mnohé rodinné úkoly

Říkáte si, kde s malým dítkem vezmete čas na zorganizování rodinné oslavy, nakoupení dárků, naplánování dovolené, běhání po úřadech…? Poté, co se nám narodí dítě se všechno mění, my se musíme přizpůsobit a naučit se „chodit“ v novém řádu, stereotypu. Než se všechno srovná, ale i poté, co se nové situaci všichni doma přizpůsobíte, můžete využívat služeb virtuálního asistenta. Přesunout na něj můžete mnohé zařizování.

Virtuální asistent pomůže kdykoli, rychle a cenově dostupně

Je vynikající mít možnost kdykoli zavolat nebo napsat kamarádce, mámě nebo sousedce, která nám v nesnázích pomůže. Jenomže, co si budeme nalhávat, tuto možnost má jen málokterá žena. Zato každá z nás si může objednat služby, které nabízí virtuální asistent. Pomůže vám najít hlídání nebo kroužky pro děti, zorganizovat dovolenou, rezervovat místo pro oslavu a vše ostatní, včetně nakoupení dárků, dokonce za vás vyzvedne balíček, najde paní na úklid domácnosti atd. Činností, které pro vás udělá, je skutečně mnoho.

Maminko, potřebujete rodičovský příspěvek?

Dokonce vám pomůže i v případě, že potřebujete vyřídit rodičovský příspěvek. Na stránkách mytimi.cz najdete podrobný návod, podle něhož tento příspěvek vyřídíte. Pokud se vám zdá celý postup zdlouhavý, obtěžuje vás, s mnoha úkoly vám může pomoct virtuální asistent. S úřady jedná často, to, co vám může připadat složité, je pro něj „hračkou“.

Zařaďte virtuálního asistenta mezi benefity pro zaměstnance

Máte společnost, která poskytuje benefity pro zaměstnance? Anebo pracujete u zaměstnavatele, který vám sice benefity dává, ale nejste s nimi spokojeni? V obou případech můžete jako skvělý benefit pro zaměstnance použít virtuálního asistenta. To, co jsou nuceni řešit v pracovní době, nebo nad čím během práce dumají a nevěnují se činnosti, které mají, za ně vyřeší asistent. Spokojenost je pak na obou stranách.

Služby virtuálního asistenta může využít jednotlivec, rodina i firma. Přesvědčte se sami, využijte jej a vychutnávejte si více volného času bez starostí a stresu.

 

Autor příspěvku: admin