5 zaručených triků, jak příjemně překvapit partnera v posteli

Když se z milování stane manželská povinnost, nevěstí to nic dobrého. Sex nesmí zavánět stereotypem, protože právě ten patří mezi nejnebezpečnější zabijáky vztahu. Přitom stačí tak málo a s dlouholetým partnerem opět zažijete netušenou rozkoš. Sexuologové se shodují na tom, že muži milují divočejší ženy a překvapení. Co z toho plyne pro vás? Vyzkoušíte-li tyto triky, zaručeně ho rozpálíte!

1. Svlékejte se v rytmu hudby

Striptýz vám připadá jako klišé? Možná, ale když se před partnerem nesvlékáte často, určitě to ocení. Kombinace vhodně zvolené hudební pecky a sexy spodního prádla udělá své. Pohled na značková tanga Tommy Hilfiger ho absolutně odrovná a rozhodně v nich nebudete vypadat lacině.

2. Milujte se bez rukou

Mnohé sexuální praktiky jsou nedoceněné, přitom patří k tomu nejlepšímu, co se dá v posteli vyzkoušet. Hrátky bez rukou jsou smyslné a zároveň zábavné. Nemá smysl rozebírat detaily, nicméně poznáte, že hranice mezi smyslností a neohrabaností je velmi tenká. Pravděpodobně se v posteli zasmějete.

3. Upravte se tam dole

Muži si potrpí na luxusní prádlo – spoje proto příjemné s užitečným a pořiďte si stylový model – třeba minimalisticky pojaté dámské prádlo Calvin Klein. A překvapte ho ještě něčím. Až vám prádlo sundá, dopřejte mu pohled na nevšedně upravený klín. Jaký způsob zvolíte, je na vás, jen by měl vypadat jinak než obvykle.

4. Nechte ho, ať si vychutná vaše polibky

Pokud se nechce líbat, oslaďte své polibky čokoládou nebo medem. Rozpustíte-li si na jazyku něco sladkého, garantujeme vám, že se vašich polibků jen tak nenabaží.

5. Použijte jiný parfém

Odborníci na vůně jsou přesvědčeni, že některé parfémy fungují jako silné afrodiziakum. Vyberte si ten správný a nechte partnera nasát příjemnou vůni, která zaútočí na jeho smysly a podpoří jeho libido. Výsledky se stoprocentně dostaví s vanilkou, dřevem, skořicí nebo pižmem.

Autor příspěvku: Karel