Přestěhujte se na Žižkov! Nové byty Na Vackově jsou lákavé

Hledáte bydlení v Praze? Ideálně moderní, s novou výbavou, v dobré lokalitě? Nejste sami. Takové místo pro život chtějí všichni. Bezdětné páry, mladé rodinky i starší lidé toužící po klidu. A developerský projekt Byty Na Vackově vám ho nabídne.

Byty Na Vackově patří mezi developerské projekty Praha, které rostou na Žižkově. Navazuje na realizované objekty podél ulic Na Vackově, Rixdorfská a Olgy Havlové. Tentokrát jde o pět budov rostoucích podél ulice Malešická, které nabídnou 342 bytů a ateliér, 5 nebytových prostor. Možná zde najdete svůj domov i vy.

Žižkov žije a bude žít ještě víc

Jestli hledáte novostavby Praha v lokalitě, kde se snoubí klid s živoucím městem, právě jste je našli. Z Vackova to máte blízko k celé řadě legendárních míst, jako jsou Vítkov, park Židovské pece, sady Parukářka či Na Krejcárku. Kousek je Žižkovský vysílač, cyklostezka na Kralupské dráze, park na Balkáně s discgolfovým hřištěm a venkovním bazénem. Za teplých večerů lze navštívit také kino Aero či Olšanské hřbitovy, kde je pohřbených mnoho známých osobností.

Navíc čekají Horní Žižkov velké změny. Místo starého nákladového nádraží zde vyroste městské centrum s obchody a vším dalším, co lidé k životu potřebují.

Byty budou k nastěhování v roce 2021

Byty v projektu Na Vackově jsou postupně rozprodávány. Stále zbývá dost volných, a to v různých ze všech pěti budov a s dispozicemi od 1+kk až po 5+kk. První tři objekty budou připravené k nastěhování v první polovině roku 2021, další dva později v tomtéž roce. Nechcete se aspoň podívat na tyto nové byty Praha, prohlédnout si jejich dispozice, prozkoumat lokalitu a zhmotnit svůj sen o perfektním domově?

Ani financování nemusí být problém. Bydlení je pro většinu lidí největší investicí v životě. Pro klienty projektu Byty Na Vackově je však připraven výhodný hypoteční úvěr s rozumným úrokem.

 

Autor příspěvku: admin