Kytici za vás může oslavenci doručit kurýr

Určitě znáte alespoň z filmů, pokud ne z osobního života, kdy poslíček doručí a předá nádhernou kytici ženě, které chce odesilatel poděkovat, pozdravit ji, věnovat kytku k narozeninám a podobně. Toto krásné a nezapomenutelné gesto můžete připravit i pro vaše blízké. I u nás je doručování květin na vámi zvolené místo určení možné a je stále populárnější. Jde o skvělý zážitek, na který obdarovaná osoba určitě nezapomene.

Rychlé doručení a příjemná cena

Určitě se vám stává, že časově nestíháte. Máte-li děti, je denní kolotoč hodně rychlý a my těžko hledáme chvíli, kdy zajít do květinářství, kytku objednat, pak ji vyzvednout… Mnohdy úplně zapomeneme. Pozitivní zprávou je, že doručení květin Brno probíhá velmi rychle. Kytice může být předána již v den, kdy ji objednáte, pokud to stihnete do 17. hodiny. I když je město často „ucpané“, kurýr zpravidla květiny doručí do 120 minut.

Vybrat si můžete mezi jednobarevnými či pestrými kyticemi, anebo netradičnějšími flowerboxy. I tady, jako to bývá u všeho, závisí cena na velikosti kytice a na zvolených květinách. Pohybuje se od 799 Kč u kytic a od 1099 Kč u flowerboxů až po tisíce. Jestliže si od nákladů odečtete náklady, které ušetříte tím, že do květinářství nebudete muset osobně, nebudete muset ani k oslavenci, přidáte k tomu úsporu času, rozhodně není cena kytice a předání vysoká.

S jakým předstihem kytici objednat

Pokud nemáte problém se zapomínáním a na objednávku často myslíte, postačí kytici rezervovat den či dva předem. V případě, že si přejte kytku pestrobarevnou, je možné ji doručit ještě ve stejný den. Ovšem u kytic jednobarevných nemusí být v květinářství dost květin stejné barvy kvůli jejich čerstvosti, a kytice bude moct být uvázána následující den poté, co dorazí dodávka nových, čerstvých květin. Ideální je mít časovou rezervu cca 2 dny.

Víte-li, že budete v den narozenin mimo domov a nebudete moci popřát s kyticí květů osobně, anebo jste velmi vytíženi, případně pokud chcete oslavence hezky překvapit, určitě doručení květin využijte. S výsledkem budete zaručeně spokojeni.

 

Autor příspěvku: admin