Hypotéka bez doložení příjmu

Mnoho klientů nemá v některých pojmech zcela jasno. Někdy se totiž jedná pouze o informativní charakter, a nikoliv přesně dané podmínky. Nikdo si přeci například nemůže myslet, že poskytovatele finanční pomoci nebude zajímat, z čeho mu budete splácet.

Jak to s těmi příjmy vlastně je

Představte si situaci, kdy vám někdo půjčí peníze a vůbec se nezajímá, jestli budete moci splácet. Už na první poslech to vypadá trochu nesmyslně. A přesto je spousta klientů, kteří vyžadují finanční produkt známý právě pod označením hypotéka bez doložení příjmu.

  • Ne vše se dá brát doslova.
  • Jedná se spíše o to, že není složité prokázat příjmy.
  • Každý solidní poskytovatel úvěru si přeci ověří, zda je jeho klient schopný svým závazkům dostát.

Nejsme už v době první republiky, kdy se v zoufalství podepsala směnka a pak „děj se vůle Boží“.

  • Jestliže mátě příjem takzvaně netransparentní, pak si můžete přizvat druhou osobu, která tento problém nemá.
  • Může tedy s vámi vstoupit do úvěru jako spoludlužník.

U úvěrů podnikatelských jsou podmínky nastavené ještě mírněji. Je možné tolerovat i nízké daňové přiznání. Stačí prokázat, že skutečně podnikají a ne, že je jejich živnost jen založená a leží ladem. Problém s doložením příjmu při žádosti o hypotéku mají také teprve začínající podnikatelé. Nemají totiž ještě čím svůj výdělek prokázat. Ani to není u nebankovních poskytovatelů žádný problém. Stačí jen prokázat fungování firmy vydanými fakturami. A u těch, kteří jsou skutečně na samém počátku, postačí popsat podnikatelský záměr. Nic tedy v nebrání v cestě k hypotéce bez doložení příjmu. Jistě je teď tento termín jasnější a je zřejmé oč jde.

  • Tyto nebankovní finanční produkty jsou výhodné také v tom, že u žadatelů nejsou v podstatě žádná omezení.
  • O úvěr si mohou zažádat i důchodci nebo klienti na rodičovské dovolené.

Ohledně věku je tu jen jedna podmínka. Žadateli musí být osmnáct let a musí být způsobilý k právním úkonům. Nabídka se mu pak upraví přesně na míru. Včetně výše splátek a délky samotného splácení. Ta se může prodloužit i na dobu třiceti a v některých případech až čtyřiceti let.

Autor příspěvku: admin