Budete-li chtít, vaši koženou kabelku budou moct nosit i vaše děti a vnoučata

Když vybíráme jakékoli vybavení domácnosti, šatníku, vozidla atd., vždy si přejeme, aby nám nakoupené zboží vydrželo co nejdéle. Zaměříme-li se na příruční zavazadla, určitě prim v kvalitě i krásném vzhledu hrají kožené kabelky. Jsou nestárnoucí, kvalitní, o čemž se přesvědčilo už mnoho žen, které se dostaly k šatníku po své mamince či babičce, prababičce. Ve skříních nejednou najdeme nádherné kožené kabelky ruční výroby, mnohdy pak kabelky českých výrobců. Kůže je totiž trvanlivá, odolná vůči poškození, pokud se o ni vhodně staráte, svůj vzhled si zachovává pro desetiletí, aniž by došla k újmě.

Zkombinuje-li se kvalitní výroba, pečlivě vybraná kůže a kovové zapínání, jež je kvalitní a dá se příp. po letech nahradit, máme rázem doplněk, který se stane našim společníkem na velmi dlouho.

Rozmanitost, díky níž si vybere každý

Pokud máte zafixováno, že kožené kabelky nosí spíše dámy v letech, nebo ženy elegantní, vždy upravené, nenechte se mýlit. Zvláště v posledních letech se tyto modely vrátily zpět do módy a sahají po nich náctiletí, mladé i starší ženy, dámy v letech, ale také pánové a mladíci. Např. mladí dnes rádi nakupují kožené batohy. Jsou cool, jak mladí říkají a používají je jak k ležérnímu, tak sportovnímu i svátečnímu oblečení. Kožený batoh je pro mladé třešinkou na dortu, když volí outfit pro daný den. Hodí se jak na nošení školních věcí, tak na procházky po škole nebo výlety. Stačí jen vybrat správnou velikost.

Oblíbené jsou i dámské kožené kabelky přes rameno. Ty si zamilovaly všechny věkové kategorie. Jsou velmi praktické, uschováte v nich vše potřebné, máte je po ruce, přitom na bezpečném místě a obě ruce máte volné. Hodí se na běžné nošení, ale také k elegantnější variantě oblečení, pokud si zvolíte nenápadný, elegantní, jednoduchý typ. Oblibu v nich našli i pánové, takže pokud váš muž nosí spousty předmětů v kapsách, kupte mu crossbody kabelu a bude mít vystaráno.

Nakupujte u našich výrobců

Už naše babičky rády podporovaly našince. Proč nakupovat zboží od zahraničních výrobců, když kvalitní, krásné a vyrobené se srdcem koupíte i od českých zkušených firem. Jednou z nich je Atelier Věžička. Najdete u nich zboží různých variant z kůže v mnoha variantách. Na své si přijdou milovníci netradičních barev, zajímavých zdobení, ale také vyznavači jednoduchosti, klasiky, elegance. Vybírat můžete pro dámy i pány každého věku. Navíc, vyberete-li zboží za víc než 2 000 Kč, poštovné ani balné nebudete platit. Neváhejte a navštivte Atelier Věžička. Zajisté si vyberete a kabelku od něj bude nosit třeba i vaše dcerka či vnučka.

 

Autor příspěvku: admin