Založila jste si e-shop? Potom nezapomeňte na obalový materiál

Především na mateřské dovolené se spousta žen rozhoduje založit si vlastní podnik. Důvodem je, že peněžitá pomoc v mateřství (respektive rodičovský příspěvek) není příliš velký přínos do domácího rozpočtu. Pokud odečtete jednorázové plenky, umělé mléko a kosmetiku pro miminko, zbyde vám sotva pár stovek. Jestliže jste však dostala nápad, jak přinést do rodinného rozpočtu nějakou korunu navíc, je to jen dobře, ale nezapomínejte se řádně na podnikání připravit.

Založit si internetový obchod je v současné době jednoduché, protože existují systémy, skrze které je možné vytvořit si e-shop takřka zdarma bez znalosti programování. Potom jen stačí doplnit zboží a vrhnout se na propagaci, abyste přilákala zákazníky.

Jakmile se byznys rozběhne, měla byste být připravena

Samozřejmě v první řadě je nezbytné vytvořit si nějaké skladové zásoby, protože jakmile se nahrnou objednávky, měla byste mít v zásobě zboží na rozeslání. Do čeho však produkty zabalit? Záleží na tom, jak jsou velké. U většího zboží poslouží kartonové krabice, u menšího si vystačíte s obálkami.

Bohužel, přepravci bývají nepozorní, neopatrní a neohleduplní. Právě z tohoto důvodu byste měla pořídit buď bublinkovou fólii, nebo bublinkové obálky, protože pravidelné rozmístění bublinek zabraňuje poškození zásilky.

Bublinkové obálky v mnoha barvách

Co byste to byla za podnikatelku, kdybyste se alespoň něčím od konkurence neodlišovala. Zapomeňte na tradiční bílé obálky, sáhněte po barevných variantách, s nimiž adresátovi rozveselíte den. Určitě i vy sama byste byla potěšena, kdybyste si objednala kosmetiku, a přišla vám v růžové bublinkové obálce. Originální, jednoduché, veselé. Právě detailů, jako je obalový materiál, si zákazníci všímají.

Bublinkové fólie si objednejte z internetu za přijatelnější ceny. Jedním z e-shopů, kde je seženete, je barevne-obalky.cz.

 

Autor příspěvku: admin