Znáte nejoblíbenější hračky pro dospělé?

Pro všechny, kteří chtějí svého partnera překvapit originálním dárkem, jsou určeny erotické hračky. Dámy mladé i zralé ocení vibrátory, didla, Venušiny kuličky a sexy prádélko. Muže nadchnou oddálení ejakulace, pomůcky na erekci, kroužky na penis, vakuové pumpy i masážní prostředky. Ani byste nevěřili, kolika vychytávkami lze milostný život okořenit!

Luxusní vibrátor na klitoris i anální body

Když se řekne vibrátor, ženám se rozzáří oči. Ihned si představí, jak si obléknou erotické prádlo a nažhavené padnou příteli do náruče. To je jistě pravda, ale vibrátor je také nejlepším kamarádem žen, pokud nemají svého milého po ruce. Jakmile dostanou chuť na pořádný orgasmus, nemusejí se nikoho doprošovat. Věděli jste, že existují vibrátory na bod G, anální, dvojité, XL i XXL, voděodolné, s přísavkou, na klitoris, rotační i masážní? Stačí si jen zvolit svého favorita!

Jak začíná večer plný touhy?

Zevšedněly vaše milostné chvíle? Vytratila se vášeň a vzrušení? Pojistěte si potěšení hračkami pro dospělé. Mrkněte do sexshopu, přeskočte večeři při svíčkách a vyjděte vstříc novému dobrodružství. Jen si představte, jak nažhavíte svůj objekt touhy, když použijete Venušiny kuličky a didlo! Výsledek bude famózní! Tyto hračky ocení dámy i v nepřítomnosti partnera. Venušiny kuličky patří ke klasickým pomůckám, ale didla zaručí neskutečný požitek. K dispozici jsou skleněná, s přísavkou, oboustranná, připínací, stříkající i s varlaty! Tyto umělé penisy bez vibrace jsou určeny pro lesbičky, heterosexuální páry a svobodné kočky.


Kde nakoupit?

Zaujaly vás erotické pomůcky, které oživí ponurý sexuální život? Sexshop Růžový Slon ohromí pestrou nabídkou produktů. Na své si přijdou dámy i pánové. Vakuová pumpa, vagíny a zvětšení penisu se jim budou hodit! Odhoďte stud a dejte průchod svým tajným sexuálním touhám!

 

Autor příspěvku: admin