Odhalte tajemství dokonalé pleti

Elixír mládí a krásy? Odpověď se ukrývá v resurfacingovém CO2 laseru od americké společnosti Candela. Pokud sázíte na účinnou a rychlou metodu, která vaši pokožku omladí a vyhladí, právě jste odhalili recept na dokonalou pleť. Zbavte se hlubokých vrásek, jizev po akné, pigmentových skvrn a dalších nežádoucích útvarů na kůži. Revoluce ve světě krásy má své jméno. Seznamte se s resurfacingovým CO2 laserem, který si poradí se všemi estetickými vadami pleti.

Síla resurfacingového CO2 laseru

V čem spočívá účinek resurfacingového laseru? Resurfacing, v českém překladu obnova pleti, se zakládá na principu vystřelování laserových paprsků do hlubších vrstev kůže. Tento princip vede ke zvýšené produkci kolagenu, která má za následek obnovení krásy pleti. Během několika měsíců po ošetření dochází k vypínání a vyhlazování pokožky zevnitř. Resurfacingový laser patří mezi ablační lasery, se kterými mohou pracovat pouze zkušení lékaři, zákrok je s využitím ablačního laseru maximálně efektivní. Resurfacingový CO2 laser vám během jediného ošetření dokáže ubrat až 10 let.

Obnova, omlazení, vyhlazení

Výsledkem laserového ošetření pokožky, které je založeno na nejmodernějších technologiích, je obnovená, omlazená a vyhlazená pokožka bez viditelných nedostatků. Dochází ke stažení pórů i k redukci pigmentových skvrn. Resurfacingový laser CO2 má široké využití včetně odstranění nežádoucích kožních útvarů. Pokud vás trápí mateřská znamínka, fibromy, papilomy či bradavice, s laserovým ošetřením pokožky máte vyhráno. Resurfacingový CO2 laser se uplatní při zlepšení textury pleti i při odstranění jizev včetně jizviček po akné. Resurfacingový laser CO2 najde své využití na celém obličeji.

Dokonalá pokožka během jediné hodiny

Zbavení se nedokonalostí pleti nemusí být během na dlouhou trať. Resurfacingový laser CO2 obnáší pouze ambulantní ošetření v lokální anestezii v délce zhruba jedné hodiny. Výsledný efekt je okamžitý, k definitivnímu výsledku ošetření dochází v rámci několika měsíců. Systém unikátního bodovitého zaměření ošetřované oblasti vede ke stimulaci pokožky a k rychlejšímu hojení, díky tomu dochází zhruba v průběhu jednoho týdne k normalizaci.

Prémiový medicinský laser

Představte si svou pleť bez nedostatků, vyhlazenou a omlazenou. Díky resurfacingu obličeje s pomocí resurfacingového CO2 laseru americké společnosti Candela o dokonalé pleti nemusíte jen snít. Toužíte, aby vaše pleť během jediného ošetření omládla až o 10 let? Chcete se zbavit nežádoucích nedostatků vaši pleti? Navštivte naši kliniku Mediest a svěřte se do rukou zkušených dermatologů.

Autor příspěvku: admin