Imunita a nedoléčené nemoci

Loňský rok byl prý nejteplejším rokem za posledních 135 let. Nejvíc se z něj patrně radovaly blechy, neb se množily tak úspěšně, že se dostávaly opakovaně i do hlavních zpráv dne. Jaké počasí lze očekávat v roce 2017? Jaké živé organismy budou profitovat na letošní zimě?

Ti, co se v našich českých podmínkách radují z globálního oteplování kvůli průvodním úsporám za topení, se mylně se domnívají, že bude-li to takhle pokračovat, za pár let tu máme počasí jak v Thajsku, a přitom si neuvědomují rizika, která tato doba přináší.

Na zdraví průměrného Čecha a na přírodě české kotliny se teplé zimy podepíší po svém. Ne nadarmo naši prarodiče, ještě spjatí s matkou přírodou, opakovali pranostiky typu: Není-li prosinec studený, bude příští rok hubený, nebo: Lepší Vánoce třeskuté než tekuté.

V mírném podnebném pásu je prostě dobře, když všechno na čas pěkně vymrzne. Od virů přes blechy až po naše zhýralé nosy.

Ať už bude letošní zima jakákoliv, nezabředněte do koloběhu nemocí, kdy jedna infekce přechází v další, která pak vypadá jako několikaměsíční chřipka, nedoléčený kašel nebo rýma. Imunita prostě nezvládá.

Kromě dodržování lékařových rad a příslušné léčby je v indikovaných případech dobré přestat se sebou experimentovat a nasadit osvědčenou enzymovou kúru, která posílí vlastní obranyschopnost organismu. Důležitá je i podpora cirkulace lymfy a krve, která umožní urychlit přísun protilátek a zefektivní i účinnost antibiotik. Lék Wobenzym dokáže zásadně zrychlit hojení napadených sliznic a tím i rekonvalescenci po vyčerpávajícím dlouhodobém stonání.

Enzymy výrazně zkrátí dobu uzdravení. Příště si Wobenzym nasaďte raději už několik týdnů před očekávaným náporem čehokoli, abyste svoji obranyschopnost posílili už předem a nepodlehli ani virům, ani bakteriím nebo jiným nástrahám.

Autor příspěvku: Hedy Hedy