Jak získat ploché břicho?

Která žena nebo i muž nesní o dokonale vyrýsovaném plochém břiše, které se nemusí stydět ukázat v plavkách. Jenže jak docílit skutečně plochého bříška? A jde to vůbec? Samozřejmě, že ano. Musíte jen začít cvičit cviky na břicho a uvidíte, že výsledek se dostaví.

Začít cvičit na ploché břicho můžete jen v případě, že nemáte nadváhu. Většinou i štíhlé ženy mají problém s malými špíčky v problémových partiích. S těmi se ale dá něco dělat.

Jak břicho zhubnout?

Cvičte nějakou aerobní aktivitu, která vás baví (aerobik, spinning, apod.). Jezte pravidelně a nepřejídejte se. Nejezte sladkosti, tučná a smažená jídla, choďte co nejvíce pěšky. Posilujte břicho, a také celé tělo. Minimálně obden zařaďte nějaké vámi oblíbené cviky. Důležité je i dodržovat pitný režim. S tím má mnoho lidí problémy, ale je to opravdu důležité. Jestliže zapomínáte pít, můžete díky moderním technologiím vyzkoušet různé aplikace, které vás donutí pít pravidelně na mobilní telefon. Narovnejte se, zatáhněte břicho a vypněte prsa.

Mít ploché břicho není nemožné. Stačí si jen upravit jídelníček do zdravější varianty a pravidelně cvičit. Jestliže toto budete dodržovat, uvidíte, že výsledek se brzy dostaví. Je velmi důležité reálně zhodnotit stav vaší kondice i váš vzhled. Buďte k sobě přísní a kritičtí. Jestliže máte více problémů než jen pár faldíků na břiše, můžete se obrátit na výživové poradenství, kde vám sestaví jídelníček na míru a poradí, jak změnit svůj životní styl jednou provždy. Obrátit se na odborníka rozhodně není ostuda. Je to rozhodně lepší, než se doma trápit s tím, že nehubnete. Tak se nebojte i vy můžete mít ploché břicho a krásnou postavu.

Autor příspěvku: Hedy Hedy