Konečně nádherně bílé zuby! Cesta vede přes speciální proužky

Od útlého věku se nám rodiče snaží vtloukat do hlavy, že je třeba si čistit zuby minimálně dvakrát denně, pečlivě a alespoň 3 minuty. Rada je to dobrá, správná technika čištění zubů opravdu eliminuje vznik zubního kazu a kamene. Jenže jak roky přibývají, hromadí se nešvary. Ráno nevstanete bez hrnku kávy, odpoledne si dáte na zahřátí černý čaj, nepohrdnete nějakým sladkým zákuskem a možná si „vychutnáte“ i několik cigaretek. Výsledek? Bílé perličky jsou pryč a váš úsměv získává barvu žlutou až hnědou. Tady už je zapotřebí přivolat na pomoc jiný kalibr!

Bělení zubů jako drahá procedura? Nikoliv!

Chcete-li opět svět oslnit zářivě bílým úsměvem, musíte se do díla pustit co nejdříve. Existuje několik možností, jakými toho lze docílit, liší se od sebe efektivitou, časovou náročností a hlavně cenou. Rozdíl dělá i několik desítek tisíc korun. Nejdražší a současně nejméně příjemnou cestou, jak se zbavit zažloutlých zubů, je zajít na kliniku a podstoupit zde proceduru bělení zubů. Připravte se ale na dost tučnou cenu. Možná si takový luxus ani nebudete moci dovolit. Z hlediska ceny stojí na druhé straně babské rady. Prý stačí třít o zuby bílou část banánové slupky či kloktat jablečný ocet. Ani jedna činnost ale nemá ověřené výsledky. I v oblasti bělení zubů je nejlepší volit zlatou střední cestu. Nestojí moc, zvládnete vše v pohodě doma a výsledek je zaručen. Nebudeme vás dlouho napínat, hitem současné doby jsou unikátní proužky pro bělení zubů Dental WhiteStrips. Trvalo poměrně dlouho, než se dostaly na český trh, ale konečně jsou tu.

Výsledek zaručen!

Fungují velice jednouše. Stačí proužek vyjmout z ochranného obalu a přiložit na zuby. Jsou poddajné, nezáleží tedy na tvaru zubů. Proužky dokáží zuby vybělit rychle a šetrně. Stačí je mít na zubech několik minut, výsledky se dostaví velmi rychle a v takové podobě, že budete nadšená. Bělící proužky na zuby Dental White Strips koupíte na kalamara.com, nyní se super slevou 50 %.

Autor příspěvku: Hedy Hedy