Punčochy na podzim i na zimu

Punčochy jsme sice nosili jako malé děti a to většinou pod oteplovačkami, aby nás pořádně hřály. Ovšem neopouštějte tyto zvyky. Když vyberete správně punčochy, tak vás dokážou zahřát a přitom vypadat elegantně, takže v nich klidně můžete do města i do práce.

Punčochy všech barev

Punčochy jsou skvělý kousek oblečení, který se dá dokonale kombinovat. Většina žen, které se odváží jít do punčoch, tak mnohdy volí klasickou černou či šedou barvu. Ovšem nebojte se odvázat a vzít si i barevné punčochy, které dokážou pěkně rozzářit i nudné kousky oblečení. Na podzim i na zimu je výborná vínová, hořčicová či zelená a královsky modrá. Ať už si vyberete jakoukoliv z těchto barev, nemůžete nic pokazit.

Svetrové šaty, barevné punčochy a jsem trendy!

Jednou z perfektních kombinací jsou svetrové šaty s punčochy. Vypadá to velice krásně a elegantně. Ale musíte vzít tu správnou kombinaci. V případě, že máte velice barevné šaty, tak už byste měli vzít klasickou černou. Avšak naopak pokud jsou šaty jednobarevné a ke všemu černé, tak je rozhodně rozbijte nějakými barevnými punčochy. Skvělá kombinace je například černé šaty, které mají nějaký barevný prvek, například puntíky či linky a podobně, tak si vezměte punčochy právě v této barvě a budete vypadat velice vkusně.

I v zimě se dají nosit kraťásky

Jak už bylo zmíněno, punčochy jsou skvělé, protože lze s nimi kombinovat mnoho věcí a jednou z nich jsou i kraťásky. Je pravdou, že potřebujete trochu odvahy, abyste vyšli i v zimě či na podzim v kraťáskách, ale když se odvážete, tak jistě nebudete litovat, neboť to vypadá opravdu trendy a velmi mladistvě. Sice to není úplně oblek do práce, která vyžaduje eleganci. Ovšem kombinace kraťásků a punčoch je opravdu originální a rozbije klasické konvence a vzhledem k tomu, že si vezmete punčochy, které jsou hrubší a nejdou průsvitné, tak si můžete vybrat jakkoliv krátké kraťasy a přitom to nevypadá vůbec vulgárně.

Aby nám v dlouhých sukních bylo teplo

I dlouhé sukně můžete nosit na podzim. A vzhledem k tomu, že je už venku zima, tak nelze vyrazit si jen tak v sukni na holé nohy. Pro tento případ je také nejlepší vzít si hrubé punčochy. Tentokrát to sice nemá téměř žádný moderní aspekt, neboť punčochy přes dlouhou sukni ani nepůjdou vidět, avšak jsou zde velice praktické, protože díky nim se nebudete třepat zimou, naopak vás velice dobře zahřejí.

A co když je to s motivem?

Na trhu jsou nejen barevné punčochy, ale také zde objevíme punčochy, které mají různé motivy. Často napodobují krajku anebo oblíbené skandinávské prvky. I tyto punčochy jsou velice krásné a dokonce dokážou být i sexy. Přesto jsou elegantním prvkem, takže si klidně můžete dovolit vzít si je do práce. Ovšem jejich kombinace je opravdu náročná, protože samy už jsou zdobené.

Punčochy nejsou jen doplněk našeho dětství, jsou stále trendy, a tak si honem nějaké kupte, abyste mohly zazářit.

Autor příspěvku: Hedy Hedy