Vrásky jsou účinně redukovány metodou youngface

Co je metoda youngface?
Je to v podstatě omlazující masáž obličeje provedena tak, aby byla podpořena přirozená schopnost kůže se regenerovat. Odumřelé kožní buňky jsou masáží odstraněny a textury vrásek jsou vyhlazeny. Je tedy určená pro ženy, které se mohou potýkat s prvními projevy vrásek již kolem 30 let. Chcete vypadat svěží a mladistvé? Obraťte se na odborníky a oddejte se masáži obličeje, která Vám přinese uvolnění.

Všichni se v dnešní době potýkáme s vnějšími vlivy životního prostředí, které je v ovzduší plné prachu, výfukových plynů, aj. Určitě i náš stav imunity se odrazí na stavu naší pleti. Je povadlá, bledá, suchá a znečištěná. Nemáte chuť ani čas o sebe pečovat a Vaše pleť volá S.O.S. Vraťte své pleti život a tvářím trochu ruměnce. Však je sexy mít zdravou a vypnutou kůži, která bude hydratovaná a čistá. Kůže při špatné péči stárne, je povislá, bledá a my tím zřejmě nikoho neoslníme.

K denním a nočním krémům si dopřejte masáž youngface
Efektivita masáže spočívá v uvolnění svalstva, kterého máme v obličeji dostatek k tomu, abychom ho stimulovaly správným způsobem. Masáž nárazovými pohyby maséra či masérky obnovuje opět žilní toky a probouzí lymfatický systém. Ten nám v těle zajišťuje, že je mízovody odváděn. U někoho je tento proces zpomalen a mnohdy je za příčinu odulosti v obličeji právě lymfatický systém. Pokud je vyloučeno jiné onemocnění, které by mohlo způsobovat zadržování vody v organismu, oddejte se této metodě a první výsledky uvidíte již po několika procedurách.

Jak správně pečovat o pleť s krémy. Čtěte zde.

images (8)images (7)

 

 

 

 

 

 

Již první procedura Vám přinese pozitivní výsledky
Obličejové svaly jsou posíleny, kůže je hladší, krásně vypnutá, vrásky jsou méně výrazné a tento liftingový efekt je dosažen bez aplikace injekcí a jiných chirurgických zákroků. Detoxikace obličeje je opravdu dlouhodobější. Peeling odstraní zhrubělou pokožku, která bude znovu dýchat. Nebudou se v ní usazovat nečistoty, které nám donedávna ještě ucpávaly póry. Barva kůže se projasní, bude mít dostatek kyslíku a živin, bude podpořena látková výměna v buňkách. Zbavíte se přebytečného napětí během jedné procedury! Působením na nervová zakončení se Váš obličej uvolní, detoxikuje a Vy odcházíte svěží a plní energie.

[divider]

Autor: Renata Horáková

Autor příspěvku: admin