Nedejte šanci vráskám

Vrásky jsou jistě noční můrou každé ženy. Většina z nich chce mít krásný obličej co možná nejdéle, a proto se hrozí dne, když na své dokonalé pleti najdou i miniaturní vrásku, která znamená, že brzy jistě přijdou i další. Pokud chcete tento proces oddálit, díky moderním kosmetickým přípravkům to zvládnete z pohodlí domova. Není tak nutné navštěvovat různé chirurgické zákroky pro jejich odstranění.

Základem toho, aby se vrásky objevily co nejdéle je samozřejmě zdravý životní styl a pravidelné péče o pleť. Jedná se především o pravidelné používání hydratačního krému. S životním stylem samozřejmě souvisí nezdravá strava, častá konzumace alkoholu a také kouření. Mnoho studií dokazuje, že první vrásky se mohou tvořit již v období 25. roku života. Pokud se v této věkové kategorii nacházíte, je vhodné začít myslet už na cílenou prevenci. Speciálně pro ženy v tomto věku byla vyvinuta řada Prevent & Optimize od společnosti Juvena. Než společnost na trh se svými výrobky vstoupila, předcházeli tomu mnohé testy, které trvaly okolo deseti let. Jejích výsledkem je patentovaná technologie s názvem SkinNova SC.  Tato technologie umožní, že se ve vaší pleti velmi rychle a výrazně tvoří nové buňky. Právě ty jsou pro oddálení vrásek nezbytné. Samotné vrásky jsou totiž znakem stárnutí vaší pleti. Tím, že vznikají stále nové buňky, k tomuto procesu nedochází, nebo dochází velmi pomalu. A díky tomu vrásky nemají šanci se objevit.

Stejnou funkci na vaši pokožku má i kosmetická řada Primordiale Skin Recharge, od společnosti Lancome. I v tomto případě se řada použitých látek snaží o maximální regeneraci vaší pokožky a podporuje tvorbu nových buněk.  Této řadě najdete široký sortiment krémů, čistících vod nebo pleťových masek, které vám s oddálením vzniku vrásek rozhodně pomohou. Pokud tedy chcete proti vráskám bojovat i vy, nastal ten nejvyšší čas. V těchto případech se totiž rozhodně nevyplatí čekat, až se první vrásky objeví.

[divider]

Autor: Damiha

Autor příspěvku: admin