Oživte své vlasy melírem

Přijdou Vám Vaše vlasy fádní a bez života? Pokud ještě váháte nad Vaší proměnou, pak vězte, že nemusíte projít změnou, která bude až tak markantní, ale přesto se Váš účes či nový střih pozvedne o úroveň výš. Pokud jste se tedy rozhodla pro změnu, tak si jen ujasněte, ke které kadeřnici chcete jít a nechte si s volbou poradit.

 

Záleží na kadeřnici, volte tu s nejlepšími referencemi

Melíry dodají Vašim vlasům ten správný šmrnc. Záleží jen na Vás, jakému odstínu dáte přednost. Správná kadeřnice vychytá požadovaný tón a Vy tak budete nad míru spokojeni. Choďte k prověřeným kadeřnicím, které ovládají nejrůznější techniky moderních střihů a účesů. Zároveň Vám na hlavě vytvoří sexy účes, který bude atraktivní.

 

Techniky melírování

Dále technika melírování je již novodobá. Nechte si své vlasy obarvit šetrně bez většího množství amoniaku! Trendem v barvení melírů je termo folie, která umožní vlasům získat rychleji požadovaný odstín a šetří Vaše už takhle namáhané vlasy. Konec dob, kdy se vytahovaly melíry přes čepici. Stále se používá alobal, který je osvědčenou metodou mnoha kadeřnic. Je úsporný a vykoná své. Co zkusit revoluční metodu a zkrátit si u kadeřnice čas? Termo folie je hitem! Záleží na Vás čemu dáte přednost a jakou částku chcete do svého účesu investovat, podle toho se rozhodněte.

 

Styly barvení pro melíry

Barvení tón v tónu je pro dívky a ženy, které se bojí experimentovat. Barva melíru je vidět spíše na denním světle, je jemná a koresponduje se základní barvou Vašich přirozených vlasů. Melír splývá, ale na sluníčku máte hlavu zalitou sluncem nebo duhovými odstíny. Hodí se měděné a platinové odstíny, aj. Tento francouzský styl je stále oblíbený u mnoha žen. Je elegantní a přirozený.

Chuť experimentovat v barvení melírů je tehdy, když máme pocit, že potřebujeme zkrátka větší šmrnc a výrazné barvy. Křiklavé neonové melíry – růžové, modré, zelené, žluté a oranžové jsou nyní velmi trendy.

Barvení se dále dělí na studené škály palet, kde jistě můžete vyzkoušet platinové odstíny studených blond barev, ale jistě se Vám budou líbit i teplé zlatavé a oříškové barvy, které jsou jako zalité sluncem.

Melír sluší zkrátka všem. Pozor byste si měly dát na střihy, které je potřeba volit tak, aby vynikly Vaše přednosti. Jistě to nebudou šedé vlasy, melír perfektně překryje i počínající šediny. Melíry, které si můžete vybrat z nejrůznějších palet odstínů a barev jsou tu pro Vás.

 

12 tipů pro hezčí vlasy! Čtěte zde!

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář