Buďte krásná i po probdělé noci

Jste milovnice dlouhých večírků, nebo je pro vás nezbytné se občas zúčastnit společenské události, která se protáhne dlouho do noci? Ať už je to jakýkoliv případ, jistě je pro vás nejdůležitější, abyste ráno vypadala svěže a odpočatě. Můžete se však tvářit jakkoliv, ale především vaše oči a pleť na vás vše prozradí. Pokud však nechcete být odhalena, existuje několik výrobků, které vám probdělou noc pomohou snadno zamaskovat a vy tak budete vypadat skvěle, i když jste spala pouze několik hodin.

Nejdůležitějším pravidlem je odlíčit se ihned po svém příchodu domů. To je důležité hlavně proto, aby vaše pokožka mohla dýchat a díky tomu i regenerovat. Ideální je použít některou z odličovacích emulzí, které jsou na našem trhu k dostání. Doporučíme například Odličovací emulzi Vichi, která v sobě spojuje účinky mléka, tonika a odličovače očí. Během chvíle tak nejenom odlíčíte, ale také vyčistíte pokožku obličeje. Teprve poté je vhodné jít spát.

To nejdůležitější však nastává ráno, kdy je třeba zaměřit se právě na pokožku obličeje, vaše oči a v neposlední řadě vaše vlasy. Těm stačí většinou pouze umytí, u ostatních je třeba využít několika speciálních přípravků, které k pocitu svěžesti zaručeně pomohou. Pro rozjasnění vaší pleti je naprosto ideální rozjasňovací sérum, které vyrábí známá společnost Loreal Paris. Aplikace je velmi snadná a rychlá a sama budete překvapena, jak skvělý je výsledný efekt. Dále je nutné zaměřit se i na vaše oči, kterým jistě pomůže korektor od společnosti Yves Saint Laurent. Díky němu se velmi pohodlně a efektivně zbavíte kruhů pod očima, které jsou jasným důkazem vaší nevyspalosti. Máte-li i zarudlé oči, snadno pomohou kapky do očí, které toto potlačují. Následuje už jenom použití lehkého make-upu, a můžete bez obav vyrazit do práce či za přáteli a můžete si být stoprocentně jistá, že na vás absolutně nic nepoznají a budete vypadat naprosto skvěle.

yvesvichyloreal
 

 

Víte, jak se ráno správně nalíčit, aby make up vydržel co nejdéle? Čtěte zde.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář