Sexy rtěnka pro nové trendy líčení

Rtěnka, která okouzlí každého, není jen o jejím odstínu, ale také o jejím složením. Kupte si alespoň jednu kvalitní rtěnku, která je nyní velice populární bez odlesků a využívá mat. Jistě se Vám na jaro, léto a podzim neztratí a Vy máte jistotu, že budete mít rtěnku, která Vám po dobu těchto třech měsíců zajistí být trendy a moderní. Dopřejte si kvalitně namalovaná ústa, která Vás budou zdobit po celý den a nebudete je muset neustále přetírat. Dlouhotrvající barvy Vám zajistí potřebný komfort po dlouhou dobu.

 

Tóny kvalitní růžové, Vám zajistí řada Max Factor a její hydratační rtěnka Colour Elixir, která propůjčí Vašim rtům potřebnou hydrataci, ale zároveň i trendy odstíny růžové. Od méně nápadných až po výrazné (od ledových až po teplejší odstíny). Zkuste i rtěnky od Bourjois, jsou také skvělé a v zářivých barvách, neonová růžová Fuchsia Graffiti, Vás také jistě nadchne.

růžové, červené

 

Tóny kvalitní červené, Vám zajistí řada rtěnek Guerlain – dlouhotrvající hydratační rtěnky! Zkuste nejnovější odstíny červené, které Vás příjemně překvapí. Odstíny Coco D or, Rouge D enfer, Liu, Habit Rouge, Samsara a Vega z Vás vykouzlí opravdovou krásku. Vaše rty budou po dlouhou dobu jemné, hydratované a k zulíbání. Kontrastní rtěnka, která bude nápadná vynikne v jemných pudrových stínech ostatního líčení. Skvělým doplňkem pro žhavé odstíny červené jsou konturovací tužky od Artdeca – Dita von Teese! Vydrží dlouho a nerozpíjí se.

rudé rty

 

Tóny oranžové, vysoký mat – rtěnka Estée Lauder. Meruňka a bambucké máslo jsou skvělou volbou pro hydrataci Vašich rtů. Zmiňovaná řada Guerlain má také skvělé výrazné barvy neonové oranžové, vyzkoušejte i odvážnější!

oranžové

Tužky na rty s matujícím efektem

Skvělým doplňkem pro žhavé odstíny červené rtěnky jsou konturovací tužky od Artdeca – Dita von Teese! Vydrží dlouho a nerozpíjí se.
Pro odstíny růžové a oranžové vybírejte např. od Dermacolu. Odstíny nejsou totožné s rtěnkami, proto jsou velmi ojedinělé a zvláštní. Vyzkoušejte je – tužka na rty LipLiner.

Už jste slyšeli o Japonském líčení? Ne? Čtěte zde.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář