Neonové barvy jsou opět v kurzu

Pokud se zaměříme, jaké barvy se stále nosí, budou to barvy neonové. Kromě květinového oblečení a grafitové stylu, je neon stále od loňského roku na módních molech. O jaké se jedná barvy? Jsou to barvy, které na nás nádherné září ze všech prodejen. Růžová, zelená, oranžová, žlutá, ale také modrá barva! Mnozí z nás si tyto barvy vybaví ze základních souprav zvýrazňovačů. Tyto barvy nás ale lákají jiným způsobem, než s nimi psát. Obohatí nás svým neotřelým designem a provedením na nejrůznějším oblečení a doplňcích. Neonové oblečení rozveselí svými barvami každý oděv a Vy tak budete mnohem více vidět.

oranžovéneonneon na lodičkáchneon kamínky

 

 

 

 

 

Kolekce neonových barev je úžasná

Kolekce jarního oblečení je plná těchto barev. Jsou syté a svými tóny jsou velmi výrazné. Určitě si pamatujete, že nás toto šílenství přepadlo svými barvami už loni, ale neustále se tyto zářivé barvy vrací v podobě nejrůznějších kabelek, tunik, triček, kalhot, sukní, šátků, náušnic, hodinek a spoustě dalších doplňků. Ten, kdo tedy loni využil k některému z nákupu věcí v těchto barvičkách, je napřed před ostatními. Je čas, aby tyto věci zařadil zpět do šatníku.

Letos Vás tyto barvy zákonitě dostanou, jsou úplně všude. Křiklavé barvy pro odvážné dívky a ženy jsou opět tady. Šetřit Vás nebudou! Ten, kdo se neodváží obléknout se do výraznějšího oblečení, měl by rozhodně zkusit alespoň doplňky. Určitě černým oblečením a výraznou oranžovou nebo růžovou kabelkou nic nezkazíte. Zrovna tak šátkem, který bude zelený nebo modrý. Kombinujte oblečení a podlehněte nějaké neonové barvičce, která příjemně oživí Váš outfit a Vy budete vypadat skvěle. I obyčejné bílé tričko s džínovou vestou a legíny prokoukne neonovými lodičkami. Bude z Vás dokonalá kočka. Stačí jeden doplněk a jste rázem nepřehlédnutelná.

Zkoušeli jste už také obarvit si jednotlivé pramínky, které oživí Váš vzhled? Určitě nebudete litovat, na jaře a v létě je možnost dovolit si větší volnosti v módě a zkusit i růžové nebo zelené pramínky ve vlasech. Je čas si trochu užít!

vlasy

Varianta pro méně odvážné
Ten, koho neoslní neonové barvy na oblečení, nevadí. Je tu ještě šance vyzkoušet nejnovější laky na nehty, které budou plných barevných variací. Použijte jednu základní barvu, která nemusí být neonová, ale oživte ji výraznými akcenty – růžové květiny, zelené puntíky, modré hvězdičky či oranžové trojúhelníky. Fantazii se meze v tomto případě nekladou. Čím barevnější, tím více sexy.

nehty

Více o neonovém stylu a recnze čtěte zde.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář