Fitness a tréninky

Překonejte svou pohodlnost a snažte se cvičit. Uděláte tak mnoho pro své zdraví, posílíte své tělo, zvýšíte svou fyzickou kondici a podpoříte i významně látkovou výměnu ve svém těle. Už staří Řekové razili heslo „ve zdravém těle je zdravý duch“. Je to velice osvědčená a léty prověřená pravda. Budete-li se cítit fyzicky dobře, pozvedne se i vaše nálada a denní úkoly se vám budou zdát mnohem snáze řešitelné. Nakonec zjistíte, že se ani příliš neunavíte a postupně se pravidelné cvičení pro vás stane nejen nezbytností, ale i příjemným zpestřením života.

 

Není k tomu třeba ani příliš mnoho, stačí navštívit Fitness Praha a uvidíte, že vás cvičení chytne. Fitness Praha disponuje celou řadou posilovacích strojů, mezi kterými si každý vybere podle svých fyzických možností.

Fitko se snaží neustále modernizovat své vybavení a držet krok s nejnovějšími poznatky v oblasti cvičení a posilování všech tělesných partií. Oblíbené jsou zejména různé multifunkční stroje, na kterých lze procvičovat a posilovat izolovaně třeba prsní svaly či jiné partie, nebo zároveň více svalů.

Rukojeti multifunkčních strojů se dají přizpůsobit délce ramen. Posunutím rukou na držadle se přizpůsobí různým velikostem uživatelů bez nutnosti nastavování během cvičení.

 

Velmi oblíbeným a účinným systémem tréninku je kruhový trénink. Hlavně ženy si stěžují na nedostatek času. Kruhový trénink pro ženy je přizpůsoben i tomuto požadavku, jelikož většinou trvá 30 minut a jeho smysl spočívá v tom, že zájemce může přijít kdykoliv a zapojit se do tréninku. Jednoduše nastoupí na volné místo na posilovacím stroji a postupně absolvuje v kruhu další stroje. Posilovací stroje jsou seřazeny do kruhu podle své funkce, to znamená podle toho, zda se posilují horní nebo dolní tělesné partie.

 

Pro ženy se sestavuje trénink odpovídající jejich tělesné konstituci. Trénink pro ženy respektuje specifika ženského těla. Řada žen si stěžuje na nadbytečná kila. Redukci nadváhy lze dosahovat pravidelným cvičením například v kruhovém cvičení. Fitka nabízejí ženám tuto možnost, kdy se většinou během 30 minut ženy střídají na stanovištích, nebo na posilovacích strojích seřazených do kruhu.

 

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář