Čtvrtek , 18 Září 2014
Jste zde: Domů >> Krása

Příspěvky z kategorie: Krása

Sleva na kosmetiku – exklusivně pro naše čtenáře!!!

varesil

Číst dál »

Šetrná péče pro Vaše nehty

nehty péče

Naše nehty mají ochrannou funkci, kterou si můžeme snadno narušit. Jednak je to naším životním stylem, ale také spoustou domácích prostředků určených pro úklid, aj. Zachovejte si vláčné hebké ruce a (more…) Číst dál »

Welness pro paže, stehna, ale i jiné problematické partie

rázová vlna

Každou ženu trápí jiná partie těla k tomu, aby si mohla připadat sexy a neodolatelná. Jedna si stěžuje na silnější paže, druhá třeba na mohutnější stehna, třetí na celulitidu v oblasti zadečku, (more…) Číst dál »

Slabé nehty se sklonem k lámavosti

lámavé nehty

Určitě už jste někdy v životě řešila slabé lámající se nehty. Čím to je, že jsou Vaše nehty slabé a bez života? (more…) Číst dál »

Novinkou k úpravě hlavně dlouhých vlasů je kónická kulma /loknovač/!

retro+mad+men+inspired+styles+key+natural+hair+care+trend_2389_800459238_0_0_7042666_300

Vlasy upravené touto kulmou, získají nebývalý objem a co je nejdůležitější   účes dlouho vydrží . Díky kónickému tvaru, ke špičce se postupně zužuje, můžeme na vlasech vytvořit účes od hlubokých vln (more…) Číst dál »

Gelové nehty

neon-gel-nail-design

Chcete vylepšit svůj vzhled a atraktivitu svých nehtů? Zkuste nehty, které jsou charakteristické tím, že jsou trvanlivé, odolné a pružné. Pokud nejste tedy spokojena se svými přirozenými nehty, máte šanci (more…) Číst dál »

Fénujte si hlavu tak, aby vaše vlasy nebyly poškozené

přes kulatý kartáč

Božské léto je už téměř u konce a nekompromisně blížící se podzim vyžaduje úpravu vlasů fénem častěji, než právě v létě. Přečtěte si aktuální článek, který vás provede nejen správným výběrem (more…) Číst dál »

Něco málo k problému roztřepených konečků

vlasy3

Naše vlasy jsou neustále vystavovány nepříznivým vlivům – slunce, déšť, mráz, vítr, životní prostředí. I my sami mnohokrát sami napomáháme k jejich oslabení domácím barvením, (more…) Číst dál »

Přirozené zvětšení prsou – Procurves Plus

Logo-(500cosmetics)-1

Chcete přirozeně podpořit růst Vaší prsní žlázy a efektivně využít přírodních složek z našeho preparátu? Je možnost mít větší a plnější ňadra, kterými se můžete stát sebevědomější a přitažlivější ženou. Číst dál »

Vypadávání vlasů má řešení

zdravé vlasy

Máte rádi své vlasy a nechcete o ně přijít dřív než v postproduktivním věku? Řešením je laser proti vypadávání vlasů, který tento proces zastaví. Naopak ve vlasové části hlavy porostou (more…) Číst dál »

Scroll To Top