Neděle , 29 Listopad 2015
Jste zde: Domů >> Krása

Příspěvky z kategorie: Krása

Jak se líčí muslimky

2264352319_be3beb393a

Jako ženu mě velmi zajímá, co si o svém oblečení myslí muslimky, jestli jim přijde praktické, pohodlné asi bude, ale představa, že se každý den oblékám do toho samého a nemám žádný pěkný kousek z nové kolekce, mě činí nechápavou. Proč nemají potřebu se oblékat do pěkných věcí a proč jim nevadí nosit stále to stejné a navíc být zahalené? Na ... Číst dál »

Sleva na kosmetiku – exklusivně pro naše čtenáře!!!

varesil

Získejte 15% slevu na VEŠKERÝ sortiment v internetovém obchodě. Stačí pouze uvést slevový kód RED15. Časově limitovaná sleva, jste si jisti, že si jí chcete nejat ujít?   CELKOVÉ OŠETŘENÍ PREVENTIVNÍ PÉČE OŠETŘUJÍCÍ KRÉM  Poukázka na 15% slevu v SLEVOVÝ KÓD* RED15 *Vložte tento slevový kód při nákupu. Slevu uplatníte ve třetím kroku nákupu   Číst dál »

Šetrná péče pro Vaše nehty

nehty péče

Naše nehty mají ochrannou funkci, kterou si můžeme snadno narušit. Jednak je to naším životním stylem, ale také spoustou domácích prostředků určených pro úklid, aj. Zachovejte si vláčné hebké ruce a nehty Nehty a ruce bychom si měly, my ženy opravdu hýčkat a rozmazlovat. Nejrůznější saponáty nám dráždí nejen ruce, ale i okolí nehtového lůžka, které je potom náchylnější na ... Číst dál »

Welness pro paže, stehna, ale i jiné problematické partie

rázová vlna

Každou ženu trápí jiná partie těla k tomu, aby si mohla připadat sexy a neodolatelná. Jedna si stěžuje na silnější paže, druhá třeba na mohutnější stehna, třetí na celulitidu v oblasti zadečku, atd. Řešení přinášíme pro všechny ženy, které mají s těmito oblastmi problém. Existují totiž přístroje, díky nimž tukové polštářky rychleji mizí. Rovněž se lepší stav pokožky s projevy celulitidy. Ovšem vnitřní tuk, ... Číst dál »

Slabé nehty se sklonem k lámavosti

lámavé nehty

Určitě už jste někdy v životě řešila slabé lámající se nehty. Čím to je, že jsou Vaše nehty slabé a bez života? Je to tím, že nejsou dostatečně pevné. Společně se pokusíme najít důvody, proč k této situaci došlo. Nebyla jste v poslední době na nehtech, kde jste si nechala udělat nehty gelové? Ty odrostly a Vy nyní máte poničené nehty, které nutně ... Číst dál »

Novinkou k úpravě hlavně dlouhých vlasů je kónická kulma /loknovač/!

retro+mad+men+inspired+styles+key+natural+hair+care+trend_2389_800459238_0_0_7042666_300

Vlasy upravené touto kulmou, získají nebývalý objem a co je nejdůležitější   účes dlouho vydrží . Díky kónickému tvaru, ke špičce se postupně zužuje, můžeme na vlasech vytvořit účes od hlubokých vln až po vlasy kudrnaté a ze svých vlasů můžete během pár minut  vytvořit nezkrotnou hřívu. Natáčí se trochu jinak, než je u běžné kulmy zvykem, ale jde o pár ... Číst dál »

Gelové nehty

neon-gel-nail-design

Chcete vylepšit svůj vzhled a atraktivitu svých nehtů? Zkuste nehty, které jsou charakteristické tím, že jsou trvanlivé, odolné a pružné. Pokud nejste tedy spokojena se svými přirozenými nehty, máte šanci zaujmout nehty jinými. Jsou gelové, mohou být nádherně nalakované, nesmírně dlouhé, oválné ve tvaru mandlí nebo klidně hranaté. Ovšem i tento druh nehtů má svá úskalí a vytvořit byste si ... Číst dál »

Fénujte si hlavu tak, aby vaše vlasy nebyly poškozené

přes kulatý kartáč

Božské léto je už téměř u konce a nekompromisně blížící se podzim vyžaduje úpravu vlasů fénem častěji, než právě v létě. Přečtěte si aktuální článek, který vás provede nejen správným výběrem fénu, ale i technikou foukání. Léto nebylo náročné na úpravu vlasů Všichni známe léto i z té stránky, že si umyjeme hlavu, vlasy lehce vysušíme ručníkem, pročešeme, lehce zafixujeme a nemusíme ... Číst dál »

Něco málo k problému roztřepených konečků

vlasy3

Naše vlasy jsou neustále vystavovány nepříznivým vlivům – slunce, déšť, mráz, vítr, životní prostředí. I my sami mnohokrát sami napomáháme k jejich oslabení domácím barvením, odbarvováním, žehlením, vysoušením příliš horkým vzduchem, použitím nevhodných přípravků. Při tomto všem nejvíce trpí naše vlasové konečky a to nejen u dlouhých vlasů. Vlasy mohou být roztřepené na jednom vlasu i ve více místech. Příčin může být několik. Mechanické poškození ... Číst dál »

Přirozené zvětšení prsou – Procurves Plus

Logo-(500cosmetics)-1

Chcete přirozeně podpořit růst Vaší prsní žlázy a efektivně využít přírodních složek z našeho preparátu? Je možnost mít větší a plnější ňadra, kterými se můžete stát sebevědomější a přitažlivější ženou. Jak dosáhnout zvětšení poprsí natrvalo, aniž byste musela podstoupit plastiku prsou? Odpověď je jednoduchá. Užíváním našeho preparátu Procurves Plus budete stimulovat růst prsní žlázy a bude podpořen i Váš krevní ... Číst dál »

Scroll To Top